بسته محصولات آموزشی مدیران و مشاورین املاک شـزومـا

بسته محصولات آموزشی مدیران و مشاورین املاک شـزومـا

وی همچنین علاوه بر این افراد ، باید شبکه ای از خریداران و فروشندگان بالقوه را در لیست

خود داشته باشد. مهارت زبانی یا همان فن بیان به توانایی انتقال اطلاعات (ایده ها، افکار، نظرات) به شیوه ای واضح گفته می شود. ارتباطات کلامی نیز مانند ارتباط نوشتاری در صنعت املاک بایستی مختصر و مفید باشد.فن بیان در املاک به افراد این امکان را می دهد تا با یکدیگر به صورت حضوری ارتباط موثر برقرار کنند و به یک اجماع متقابل برسند. یادگیری فنون مشاور املاک ورعایت این مهارت ها و نکات کلیدی ، در کنار تجربه و دانش فنی قوی می‌تواند شما را به یک مشاور املاک حرفه ای و شناخته شده در ارائه خدمات برتر و موفقیت‌آمیز تبدیل کند. قطعا از آراستگی ظاهری برخوردار است، قطعا همیشه لباس های مرتب و معطر می پوشد و به ظاهر خود اهمیت می دهد. آراستگی ظاهری در هر شغلی حرفه ای بودن شما را نشان می دهد و بسیار مهم است.

  • داشتن برند برای بنگاه املاک به کسب‌وکار شما اعتبار می‌بخشد از طرفی اعتماد مشتریان را به شما افزایش می‌دهد.
  • تعیین تعرفه های اندک که صرفاً کاربرد بوروکراتیک و اداری دارد، بیشتر برای متعادل نشان دادن وضعیت اقتصادی در گزارش ها و تامین نظر مثبت مقامات اداری بالاتر صورت می گیرد و فاصله عمـیق میان تعرفه های اعلامی در کشور ما با اقتضائات حرفه مشاوره املاک، زمانی مشخص تر می شود که نرخ خدمات مشاوران ملکی در کشورهای دیگر جهان را با کشور خودمان مقایسه می کنیم.
  • شما می‌توانید با اولویت قرار دادن مشتریانی که در  حال حاضر دارید در آن‌ها ایجاد وفاداری کنید.
  • بهترین مشاور املاک در زیرآب از تغییرات خاص، ویژه و ناگهانی‌ که در بازار مسکن اتفاق می افتد، اطلاع دارد.
  87 درصد از تعهدات نهضت ملی مسکن در روستاهای لرستان محقق شد.

مشاورین املاك بیشتر در موقعیت ثروتمند شدن قراردارند
شروع کنیدحرفه اي شوید
بازدید ملک بدون مشاور ممنوع!!!! برخی از مشاورین ادرس فایل مورد نظر رو براي متقاضی ارسال می کنند تا خود متقاضی از ملک بازدید کند. ابتدا به این موضوع فکر کنید که اگر قرار بر این است که خود مشتري از ملک مورد نظر بازدید کند ، خدمات شما به
مشتري چیست؟
این اقدام ناخواسته چند اشتباه را در پی دارد
اول اینکه تصور کنید به یک رستوران مراجعه کردید و در خواست چلو کباب میکنید. را در اختیار شما قرار میدهد و می گوید بیا این گوشت این برنج خودت درست کن بخور!!!! و بعد از اینکه شما خودتان غذا را درست کردید از شما پول یک پرس چلو کباب را می گیرد. ایا این اقدام رستوران مضحک نیست؟
ایا شما با دادن ادرس فایل همین اقدام رستوران را تکرار نمی کنید؟؟؟؟
دوم اینکه شما با این کار راه دور زدن خود را براي متقاضیان باز خواهید کردتا به راحتی خودشان اقدام به معامله
کنند.

دیدار ارکان کانون با کارشناسان منطقه 3 (

بیشتر مردم تصور می کنند که مشاوران املاک تنها وظیفه جمع آوری مبالغ پرداختی را داشته و مشتریان را از جایی به جای دیگر منتقل می کنند! اما مشاوره املاک یکی از دسته مشاغل خدماتی پر دردسر بوده که به طور عادی وظایف بسیاری بر عهده یک مشاور املاک می باشد… مشاوران تازه کار قبل از شروع کار باید به اتفاق شخصی آشنا به امور کاری به بازدید از چند ملک اجاره ای بپردازند، و سپس تمامی ارکان مورد نیاز همچون آداب بازدید، کارشناسی و ارزیابی املاک را به طور کامل آموزش ببینند. ملک هایی که برای اینکار مناسبترین انتخاب می باشند آپارتمان های اجاره ای تخلیه، در شرف اتمام عملیات ساختمانی هستند. یکی از نکات مهمی که یک مشاور املاک باید بداند، تفکیک انواع ساخت و سازهای رایج در کشور می باشد. این امر در بازدید از املاک سفارشی برای اجاره و بازدید از املاک استیجاری بسیار مهم می باشد.

  چشم انداز توسعه دولت سیزدهم دارالرحمه سمنان + فیلم

تحلیل نیازهای مشتریان

ضعف نظارت در راسته مشاوران املاک و باز بودن راه‌های اغلب غیرقانونی برای کسب سودهای کلان در این حرفه، زمینه را برای رشد قارچ‌گونه بنگاه‌های املاک غیرحرفه‌ای و حتی غیرمجاز فراهم آورده و این موضوع حتی صنف مشاوران املاک را نیز با دردسرهای جدی مواجه کرده است. در واقع زمانی ارتباط مفید و موثری خواهید داشت که بتوانید به صورت دو طرفه به سخنان یکدیگر گوش کنید. از کجا می خواهید بدانید که فروشنده یا خریدار به دنبال چه چیزی هستند؟ باید به طور کامل به حرف های مشتری گوش کنید و به سوالات آن ها پاسخ دهید. در واقع گوش دادن نیاز به تمرکز دارد تا مغز شما معنی کلمات و جملات را پردازش کند.

توانایی مدیریت زمان

به این ترتیب در یک معامله به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان هر طرف معامله باید مبلغ ۳۲۷۰۰۰۰ تومان (۲۵۰۰ هزار تومان+ ۵۰۰ هزار تومان + ۲۲۷۰ هزار تومان) کمیسیون پرداخت کنند. • با یک فروشنده یا مشاوره املاک موفق برای کسب تجربه در ارتباط باشید از طریق شرکت در معاملات آنها، بررسی املاک آنها، خواندن مجلات و وبلاگ‌های تبلیغاتی آنها. • موفقیت مشاوران املاک به تمایل شما برای یادگیری نحوه فروش و اجاره ملک بستگی دارد. شغلی که اگر با آگاهی و دانش کافی انتخاب شود می‌تواند در موفقیت شما نقش بسیار مهمی داشته باشد. متاسفانه عده‌ای از افراد با این دیدگاه که این شغل بسیار شغل، راحت و بی دردسری است آن را انتخاب می‌کنند. موفقیت یک مشاور املاک در گرو جذب مشتری و افزایش معامله ملک و ملکی است.

  استانداری اردبیل رتبه سوم پیشرفت نهضت ملی مسکن را دارد