صفحه اصلی آکادمی آموزش املاک

صفحه اصلی آکادمی آموزش املاک

ترفندهایی که برای انجام یک معامله به کار می برید می تواند نقش بسیار مهمی در فروش آن ملک داشه باشد. البته کار مشاورین املاک فقط به این مورد محدود نمی شود، شما می توانید با دریافت اطلاعات لازم، در حوزه ی قیمت گذاری املاک گوناگون نیز به خوبی عمل کنید. زمانی که قیمت گذاری به خوبی انجام شود، شما قادر خواهید بود سود خوبی از معامله ها به دست آورید.

  • مشاوره حقوقی املاک کمک می‌کند تا هر یک از طرفین معامله از حق خود آگاه شوند و به آن‌ها توضیح می‌دهد که چه مواردی را در معامله مورد نظر قرار بدهند.
  • درنتیجه جستجو آپارتمان یافت شده با عکس های بسیار کامل و همچنین اطلاعاتی مانند متراژ، تعداد اتاق و….پیش روی شما قرار می گیرد.
  • دوره های موجود در شهرهای مختلف کشورمان هم به صورت آنلاین و هم حضوری برگزار می شوند.
  • وقتی آدم‌ها احساس کنن که در یک گروه خاصی از افراد جامعه قرار دارن، حس خوشحالی و همکاری بیشتری رو از خودشون بروز میدن.

این مورد از بهترین سایت های آماده مشاور املاک با جزئیاتی که دارد به کاربران برای اجاره و خرید ملک، کمک بسیاری می کند. رنگ بندی عالی با طراحی بصری فوق العاده این سایت را به یکی از جذاب ترین سایت های مشاور املاک تبدیل کرده است. تصویر پس زمینه این مورد از بهترین سایت های آماده مشاور املاک، با یک حس خوب به کاربری که وارد سایت شده است خوش آمد می گوید. در تمامی جزئیات این سایت شما می توانید متوجه دقت و توجه طراح آن بشوید. تمامی المان های طراحی این سایت از جمله تایپوگرافی، رنگ ها و … همان چیزی هستند که شما می خواهید.

  خرید ویلای لوکس در دماوند

دوره رایگان املاک

فایل‌یابی در شغل مشاور املاک بسیار ضروری است و یک مشاور املاک با فایل‌هایی که به مشتریان ارائه می‌دهد، شناخته می‌شود. به عنوان یک مشاور املاک برای موفقیت در شغل خود باید بتوانید مطابق با سلیقه مشتری فایل‌های مختلفی را به او پیشنهاد دهید. داشتن فایل‌های مناسب، اعتماد مشتری نسبت به شما را افزایش داده و شما با ارائه فایل‌های مناسب و با استفاده از اصول روانشناسی می‌توانید مشتری را از مراجعه به دفاتر مشاوره املاک دیگر منصرف نمایید. برای اینکه فایل­های مناسب و متعدد را پیدا کنید، باید از قوانین نانوشته‌ای پیروی کنید. اگر مهارت خود را در زمینه بازاریابی املاک بالا ببرید می‌توانید زودتر از رقبای خود، قرارداد فروش یا اجاره ساختمان‌ها و فایل‌های خود را نهایی کنید.

وظایف مشاوران املاک در مقابل خریداران

بنابراین لازم است قبل از هر اقدامی با کسب راهنمایی های لازم از مشاوران متخصص ، اطلاعات کاملی کسب کنید یا به اتحادیه املاک شهر خود مراجعه نمایید. تمامی بنگاه‌های املاک از کارکنان خود انتظار دارند تا اطلاعات بنگاه و مشتریان را محفوظ داشته و در اختیاز دیگران قرار ندهند. در اغلب قراردادهای کار، رعایت محرمانگی به‌عنوان یکی از بندهای قرارداد درج گشته و حائز اهمیت می‌باشد. همچنین افراد با قید خسارات مالی در صورت عدم اجرای این شرط و یا دریافت سفته، رعایت محرمانگی را تضمین می‌نمایند.

اما مسئله‌ای که هست، این‌که بودجه‌ی اون‌ها برای خرید این ملک کافی نیست. قولنامه که بهش پیش قرارداد یا وعده‌ی قرارداد هم گفته میشه، قراردادیه که بر اساس اون، دو طرفی که میخوان با هم وارد معامله بشن، میبندن. اون‌ها به هم متعهد میشن در زمان مشخصی به تعهدشون یعنی انتقال مال به دیگری عمل کنن.

  واحدهای نهضت ملی مسکن در استان تهران با منابع صندوق ملی مسکن تکمیل شد