گودرزی: ۱۴۰۰ واحد مشاور املاک بدون پروانه در تهران شناسایی شد

گودرزی: ۱۴۰۰ واحد مشاور املاک بدون پروانه در تهران شناسایی شد

همانطور که گفتیم، در راستای انجام قانون مالیات بر خانه های خالی که در سال 1399 تصویب شد، مقرر گردید سامانه ای برای ورود اطلاعات املاک همه ی مردم ایجاد شود. به همین علت بود که سامانه املاک و اسکان به نشانی amlak.mrud.ir ایجاد شد و زیرساخت مناسبی برای ثبت املاک مردم فراهم گردید. اگر شما هم سوال دارید که چه کسانی و از چه تاریخی باید املاک خود را در سامانه ثبت کنند، باید بگوییم که روز 19 فروردین ماه 1400 به عنوان روز شروع این طرح تعیین گردیده و همه مردم مکلف شده اند از این تاریخ به بعد، شروع به ورود اطلاعات خود نمایند. اگر تا 2 ماه بعد از این تاریخ ، ملکی در این سامانه ثبت و تعیین تکلیف نگردد به عنوان خاله خالی محسوب شده و مطابق با قانون ، مالیات مستقیم به آن تعلق می گیرد. استارت آپ دودوتا در معرفی اش خود را یک وب گاه اینترنتی معرفی کرده که جستجوگران، فروشندگان و اجاره دهندگان ملک، می توانند از امکانات آن به شکل رایگان بهره مند شوند.

  • در موارد رهن و اجاره باید 25 درصد از میزان اجاره را به عنوان کمیسیون پرداخت کرد.
  • خرید ویلا اقساطی در شمال ایران یکی از روش‌های متداول برای خرید ملک است.
  • تاسیس بنگاه املاک در هر محله باید بر اساس نیاز مردم آن منطقه صورت بگیرد درست است تعداد جوانان بسیار است و تعداد بیکاری هم بالا، این دلیل نمی‌ شود که اگر جوانی بیکار است و در منطقه نیاز به تاسیس بنگاه املاک نداریم به این سمت وارد شود.
  • با استفاده از قبضینو امکان پرداخت همزمان قبوض نوسازی و عمران و عوارض مدیریت خدمات پسماند برای کاربران عزیز فراهم شده است.
  • امروزه خرید یا فروش ملک و املاک یا زمین کمی سخت شده و باید در این راه از مشاورانی درست و کاربلد کمک بگیرید.
  تغییرات در بازار اجاره مسکن در سال 1402 ه

تهران کانون اقتصادی ایران و اولین منطقه‌ی صنعتی کشور است و نقش مهمی در اقتصاد کشور بازی می‌کند. با این اوصاف خرید آپارتمان در تهران پررونق است و عده زیادی تهران را برای سکونت انتخاب می‌کنند. بعد از عبور از این مرحله ، ثبت نام برای ثبت ملک در سامانه املاک و اسکان به درستی صورت گرفته و شما می توانید با اطلاعات خود و رمز عبوری که مشخص کرده اید ، وارد سامانه شوید. ذکر این نکته ضروری است که شما می توانید در صورت فراموشی رمز عبور سامانه، با شماره موبایل خود نسبت به بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید.

فروش 150 متر 3 خواب سعادت آباد

همچنین شایان ذکر است که در صورتی که مشاورین املاک با ارائه اطلاعات غلط و یا موارد مشابه دیگر باعث فسخ قرارداد میان طرفین معامله شوند، طرفین مجبور به پرداخت حق کمیسیون نخواهند بود. کمیسیون تمدید اجاره ملک در شهر تبریز نیز برابر است با یک دهم مبلغ کمیسیون قرارداد اجاره به علاوه ۹ درصد مالیت ارزش افزوده بدین صورت که ابتدا مبلغ کمیسیون را محاسبه و مبلغ را تقسیم به ده می‌کنند. کمیسیون تمدید اجاره ملک در شهر مشهد نیز برابر است با یک دهم مبلغ کمیسیون قرارداد اجاره به علاوه ۹ درصد مالیت ارزش افزوده بدین صورت که ابتدا مبلغ کمیسیون را محاسبه و مبلغ را تقسیم به ده می‌کنند.

با ۲۰۰ میلیون در این محله خانه ۳ خوابه نوساز رهن کنید

در اوایل قرن هفتم با ویرانی شهر ری در آن زمان، تهران به شهری مهاجرپذیر تبدیل شد و بر جمعیت آن روز به روز اضافه شد. در سال‌های اولیه حکومت قاجار، موسس این حکومت با سرکوب کردن سایر مخالفان در طول سال‌های 1165 به سلطنت رسید و پایتخت خود را تهران قرار داد. در حال حاضر این شهر، دارای 22 منطقه شهرداری با 112 ناحیه و 376 محله مختلف است.

  جریمه های سنگین در انتظار دلالان املاک است

در حال حاضر خود این محله چند محله دیگر از جمله صادقیه، طرشت شمالی، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس را در خود جای داده است. یکی از نکات جالب محله صادقیه این است که در دو منطقه از شهر تهران قرار دارد. محله صادقیه قدمتی در حد زمان ناصر الدین شاه قاجار دارد و شکل‌گیری و رونق آن به زمان ناصر الدین شاه باز می‌گردد. این محله دارای ایستگاه مترو است و دسترسی خوبی از طریق حمل و نقل عمومی دارد.