چطور یک دفتر املاک موفق داشته باشیم؟ آموزش حرفه ای مشاور املاک

چطور یک دفتر املاک موفق داشته باشیم؟ آموزش حرفه ای مشاور املاک

ایشان زودتر از هر کسی استراتژی قیمت گذاری و تغییرات قیمت املاک را با توجه به شرایط جامعه می‌بیند. یکی از دلایل موفق مشاور املاک در زیراب  شناسایی تغییرات کوچک و بزرگ در زمینه مسکن است. یک مشاور املاک خوب و حرفه ایی در زیرآب مشاور املاکی است، که کاملا به منطقه اشراف داشته باشد. بداند کدام زمین ها و املاک در زیرآب مناسب ساخت هستند یا خیر؟ بداند کدام زمین ها و املاک در منطقه زیرآب رانشی هستند یا خیر؟ روابط مناسبی با صاحبان ملک های آماده به فروش داشته باشد و نفوذ کلام داشته باشد. پیگیری مشتری مبحث مهمی است که مشاوران املاک در آن ناموفق عمل می‌کنند.

  • البته نیاز اساسی برای داشتن اطلاعات لازم در جهت همه موضوعات مالی برای مشاورین املاک وجود ندارد.
  • بسیار شنیده ایم که گفته می شود مشاوران املاک چنین هستند و وکـلا چنان، مهندسین چنین هستند و پزشکان چنان، مسئولان شهرداری چنین هستند و ماموران مالیات چنان و غـیره؛ اما غالباً فراموش می کنیم که مجموع این افراد در نهایت خـود مــا مـردم ایران هستیم که از نقش موثر خویش در حرفه خود و اثر اقداماتمان بر جامعه و بر آینده کشور و نسل های بعد غـافلیم.
  • عمل بازدید و سرویس دهی به مشتریان به روز بعد از آگهی موکول شود و یا با کمک دیگر همکار، سرویس دهی صورت گیرد.
  کار ناکافی بانک ها در بازپرداخت وام سپرده مسکن

اما نکات مهمی را باید در نظر داشت که متن پیامک تبلیغاتی شما باید کاملا روان بوده و کلمات جذاب و قابل تجسمی را شامل شود به گونه‌‌ای که طبق نیاز مخاطب، اعلام آمادگی کامل خود برای مشاوره و انتخاب ملک‌­های پیشنهادی همراه با شرایط و سلایق متعدد باشد و متن پیامک تمام راه‌­های ارتباطی (شامل آدرس، اسم املاک، شماره تماس، نام شبکه‌­های اجتماعی که شما در آن‌ها حضور دارید و یا اسم وبسایت) را در بر گیرد. اگر چه هنوز هم مشاوران املاک از ارکان اصلی فرآیند مشاوره و خریداری خانه و اجاره دادن يک ملک است، اما تحقیقی که توسط انجمن ملی کارگزاران املاک و مستغلات امريكا (NAR) انجام شد، حاکی از این بود که ٩٢٪؜ خریداران مسکن از اینترنت برای شروع جستجوی خانه دلخواه خود استفاده می کنند. استفاده از نرم افزار حسابداری برای مشاورین املاک، برای بالا بردن میزان دقت و راحتی در کار مشاوران املاک شده است. استفاده از نرم افزار حسابداری برای مشاورین املاک، در هر زمان برای دسترسی به اطلاعات و به روز رسانی آن‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای رسیدن به موفقیت در زمینه مشاور املاک، ابتدا باید نسبت به جمع آوری داده‌های مالی و ثبت و ضبط کردن آن‌ها اقدام کرد.

شرکت املاک و مستغلات “امتلاک” و نقش پیشرو آن در مشاوره های املاک در ترکیه

در این محصولات، استراتژی‌های قدرتمندی که آژانس‌های املاک تاپ ایران مورد استفاده قرار می‌دهند را به طور کامل توضیح می‌دهیم. این کد ۱۳ رقمی بوده و از طریق پیامک برای خریدار و فروشنده ارسال می‌شود. یک واقعیت ساده این است که اگر شما هرگز با افراد جدید ملاقات نکنید مشتری جدیدی هم برای فرروش وجود نخواهد داشت. مهم نیست که شما برای اولین بار از چه طریقی با مشتری مواجه شده‌اید. با آن‌ها در مورد نیازهایشان گفتگو کنید و مسیر جدید برای رسیدن به موفقیت را شروع کنید.

  شاخص مقاوم سازی در خراسان جنوبی به 60.6 درصد رسید.

سلامت روان کارمندان آژانس املاک تا چه حد اهمیت دارد؟

بدین شکل شما علاوه بر تبلیغ دائمی ملک­‌هایتان و دسترسی 24 ساعته مشتریان به آن­‌ها، امکان نظرخواهی از دوستان، آشنایان، مشتریان و بازدیدکنندگان را نیز پوشش خواهید داد که به موفقیت مشاور املاک خود منتهی خواهد شد. به عبارتی محتوا نویسی یکی از ابزارهای رایگان و ساده برای افزایش مشتری بیشتر مشاورین املاک است. همچنین نحوه دسترسی به تمام اطلاعات خود را برای مشتریان آسان سازید به طوری که تمام صفحات مربوط به ملک دارای عکس‌های خوب و با کیفیت، تورهای مجازی و دسترسی آسان به نقشه گوگل باشد. حتی میزان نقدینگی در فعالیت حسابداری مشاورین املاک نیز باید مدنظر قرار داده شود. حسابداری مشاورین املاک، برای پرداخت به موقع عوارض و همین طور قبض‌های حاصل از کسب و کار را مشخص می‌کند. قبل از شروع صحبت قصد داریم به نکته ای اشاره کنیم که شاید چندان به آن توجه نمی شود اما به عنوان یکی از واجبات یک مشاوره خوب است.

خدماتی که مشاورین املاک در اختیار مشتریان قرار می دهند کاملا گسترده بوده و شامل رهن و اجاره و خرید و فروش و … می شود. در هر منطقه رقابت شدیدی بین آژانس‌های مسکن و مشاور املاک است‌ و آن دسته که رضایت مشتری را اولویت کار خود قرار داده اند قطعا پیروز میدان هستند. مشاورین از کارشناسان برای قیمت‌گذاری گذاری استفاده می کنند و نرخ به روزی که آنها ارائه می دهند در خرید و فروش و رهن و اجاره نقش مهمی دارد. مشاور کسی است که تجربه و علم کافی برای خرید و فروش و معامله های ملکی را داشته باشد. مشاور فرد متخصصی که به افراد در رسیدن به موفقیت در زندگی، کار یا تحصیل کمک می کند. مشاور کسی است که با صبر و حوصله به حرف های افراد گوش می دهد و سپس بر اساس شناختی که به دست می‌آورد راهکاری برای خروج از بن بست یا رسیدن به موفقیت ارائه می کند.

  طراحی لوگو املاک، مشاورین مسکن و بنگاه ملکی استودیو طراحی لوگو ترنج